19.04.12


oh jumal küll :D:D:D:D: 

 väsinud, aga õnnelikud
T.W.O - The Wild Ones
 mitte kellelgi pole vingemat t-särki kui meil :)



 trennisärgid :P



Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar