14.04.12


 MAAAARIIIIIIKAAAAAAAAA :)


 we beautiful



 eile sai siis rannarootsi ostuööl zombiesid mängitud, sest jagasime HÕFFi flaiereid. nalja sai kõvasti. see on savi, et peale 3 tunnist jalutamist jalad lõid täiega tuld ja selg valutas, vinge oli. pärast tulime hõreda vihmaga Grete ja Rivoga koju. kodus küürisin grimmi maha(mis täiesti ära ei tulnudki, eriti kunstveri) ja siis vajusin suhteliselt kohe voodisse, sest ma olin niiii väsinud.
nüüd mõned vanad pildid ka. kuna mul oli vahepeal blogiga jama ja ei saanud pilte lisada, siis ei ole jõudnud munadepühade jne pilte lisada.





 my pretty dog

 sest ma avastasin enda jaoks 55-200 toru jälle munadepühadel ja love it.
 sai Evelini ja Kaido juures käidud Kaido Itaalia pastat söömas. no mine metsa kui hea, jääkski vist sööma seda.
 ja ükspäev lebotasime tupsunummiga rõdu peal.



 koer jamas jälle st sügas oma kaela/kõrvu vastu maad ja siis jäi passima, tagumik püsti(nagu alati).




koolis oli kah igav ja üks pro tegi dreamcatcheri mulle käe peale.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar