leidsime üllatuse lume seest :D
vabandust, ma hoidsin kogemata kaamerat valesti käes :( VÄGA piinlik
käisime siis väiksel fotoshootil Jetega täna ja megakülm oli + mul hakkas parem kõrv rämedalt valutama. agaaa muidu sai nalja palju ja ilusaid pilte sai vähemalt, see on kõige tähtsam :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar