15.01.12












 leidsime üllatuse lume seest :D









 vabandust, ma hoidsin kogemata kaamerat valesti käes :( VÄGA piinlik






käisime siis väiksel fotoshootil Jetega täna ja megakülm oli + mul hakkas parem kõrv rämedalt valutama. agaaa muidu sai nalja palju ja ilusaid pilte sai vähemalt, see on kõige tähtsam :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar