16.12.11

täiesti pekkis ma annan alla varsti. ma ei jaksa võidelda nende värdjatega enam. las saavad siis oma tahtmise. ma ei suuda enam. ma ei viitsi jamada. väga pettunud olen kõiges ja kõigis. väga tahan vaheaega juba, jõuab mõelda kõikidele asjadele ja lihtsalt üksi olla..
siinkohal pean tänama Rogerit. ja ainult Rogerit, sest ta on ALATI olemas ja oskab aidata. enamustel kordadel on tema nõuanded mind aidanud ka. aga siiski põhiline on see, et ta kuulab mind alati ära.
aga sorri, hetkel on selline tunne, et ma tahaks ära kolida + ma ei saa enam mitte kedagi usaldada.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar