03.12.11

mõtlesin, et kirjutaks ka miskit vägevat siia, kuigi ega miskit kirjutada ikka pole. eile sai siis peale kooli ruttu koju tuldud koristama ja süüa tegema. kella 8paiku tulid külalised. pisike Karola ikka niiii armas, mu parim sõbranna hahah. sõime 2kesi mandariini ja tegime nalja. meganummi. mingi 10 ajal hakkasime oma girlpoweriga(mina, Kertu, Ketrin, Karola) kesklinna poole liikuma. vahepeal saime Jetega kokku ja siis girlpower läks koju ja me Jetega Jete juurde. tegelikult oma õhtukesest ma siia väga täpselt kirjutada ei saa, kuna mu blogi siiski avalik. hahah aga VÄGA VINGE oli, seda võin öelda. kes teab, kes ei tea. kõik ei peagi teadma. vahvad pojakesed olete mul kõik, kellega eile tegemist oli! :D:D:D
 täna ärkasin kell 1, siis kooserdasin koju, siis hakkasin jälle koristama/süüa tegema, sest kell 4 pidid külalised tulema. tglt tulevad pool 6 nüüd. tahaks megalt süüa..



Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar