12.12.11

ma võin ausalt öelda, et sul ei ole kindlasti õrna aimugi, et ma siin praegu sinust räägin või tähendab, ma ei kirjuta siia tegelikult selle kohta midagi, sest et see on liiga raske ja ma ei saa praegu tegelikult ise ka aru mida ma ajan või mis ma siia kirjutada tahtsin.. aga seda et, tahaks oma jõulukinki saada..

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar