täna on reeedeeee ja viimane koolipäev oli. esimene tund oli vaba, niiet võtsin läpaka kaasa ja vaatasime Liisu ja Jetega jersey shore'i mwhaha. lõbus oli. siis oli 4 tundi ja sõitsime tlna poole hambaarsti juures käisin ja reisibüroos ja poodides ja värki. nägin pull and bearis üliilusat kampsunit ka aga nh see jäi sinna siiski, sest ma käisin üksi poes ja polnud raha kaasas. mingi 6 ajal jõudisme koju, siis käisime empsiga linna korraks, tegime Jetega salakaupa ja siis võtsime hesist eined. ikka veel on kõht nii täis et sure maha. siis rääkisin empsuga ühest tähtsast asjast ja tõeline ime, et ta phm nõus oli. kui ta jääb ka selle otsuse juurde, siis kujuneb mu sünnapidu veeeeeel lahedamaks kui praegu tulema pidi. vägaaa awesome, juba ootan.
aga ülehomme ju Egiptusesse omg, ma ei suuda oodata. mingi aeg tagasi tundus, et see nii kaugel ja nüüd juba ülehommee, täitsa lõpp. õäöü tahaks seal olla juba..

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar