07.10.11

 vintage rose maniküüri tegin järjekordselt. teise korra jaoks pole paha, agaaaa saaks paremini kindlasti.
ristimise pilte ka siis. rääkima ei viitsi hakata sellest eriti, pole tuju ega viitsimist. muidu oli enamvähem, paar asja oli jäänud korraldamata mõndade inimeste poolt, mis oli vägaaaa nõme. ja mõni suutis mind ikka nii kettasse ajada seal, et ma oleksin tahtnud karjuda. aga jah, seitsmendikud jäid rahule(vist?) ja muidu oli fun. üks asi veel, et see oli nõme, et tantsimise osa oli nii vähe ning üritus nii vara lõppes, kuna kõik muu tegevus lõppes kella 9/poole 10 ajal ära juba ning siis ei viitsinud keegi enam niisama seal passida, läksid minema. ja väga üksi ka vist seal saalis tantsida ei viitsi, niiet see mulle ka ei meeldinud sel aastal. aga jah, tehtud.




 poisid poisid


 btw pean mainima, et pooled pildid mu kaameras olid Aleksist, sest ta palus endast pilti teha koguaeg ja enamuste piltide peal ta kas mõrvas ennast või teisi, hahah.





 löbus oli meil seal klassis vahepeal 3kesi.
 Banaani-Mikuuuuuuuuuuuuu



Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar