12.10.11

 ühel pool
 teisel pool. sellise taevaga tulin jala koju siis. koguaeg mõtlesin et raudselt hakkab sadama kohe.aga ei hakanudki, jõudsin ilusti koju ikka. tee peal rääkisin Jetega mingi 20min telefonis, lõbus värk.


kõigest 10 päeva veeeeel..

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar