03.09.11

väljas oli väga toreeeee. kõigepealt sain räigeee šoki, aga tegelikult on hea meel. siis mingid 2 kutti hakkasid rääkima meiega. küsisid nime ja kuhu lähme ja mis pärast teeme jne. nii sõbralikud olid. :) pärast nägime neid veel, sõitsid autoga mööda ja siis ühel oli uks lahti ja harjus meile midagi ja tahtis musi hahah. läksime siis poodi ja ma ostsin 3 küünelakki endale. siis läksime kõndisime ringi, tõime Jete juurest ta tagi ja läksime rimisse. seal mingi hull mäss käis, kassaaparaadid panid pange vm ja siis pidime ootama seal megalt. siis jalutasime taha linna, kõndisime ringi ja rääkisime juttu. vanalinn oli niiii mõnus vaikne, paar autot sõitis mööda ainult ja vb ühte inimest nägime ka, aga niii nice oli. läksime promenaadile mingi silla peale ja passisime seal. vaade oli niii kena ja mõtlesime seal igast lahedaid mõtteid mwhah. siis kiikusime mingi kiige peal ja nautisime vaikust ja siis läksime mänguväljakule möllama ahahaha, nalja sai. jalutasime ette linna tagasi ja siis tln mntle, passisime kuskile bussikas veel natuke, kus ma sain aru, et ma tahan mees olla hoopis hahaha. ei tglt see nali. ja siiis läksin koju. :)
homme on tallinna minek. ma väga loodan, et saan need tossud ja et minu numbrit on + püksid :) loomaaeda kah homme, emps hullult tahab minna hahhaa. ma loodan, et ma näen neid amuuri leopardi kutsikaid ka, kuigi nad kindlasti niiiii suureks kasvanud juba aww.

apppppi ma tahaks Egiptusesse juba... ja siis Sooome, niiii räigelt.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar