11.09.11

täna väljas sai nalja niiikõvasti. alati saab, aga jah. no kõigepealt me läksime poodi, nägime seal titemammasid tittedega aka Kertu ja Brita Karola ja Bettiga, siis põgenesime ühe eest, kelle eest ma koguaeg põgenen, sest sry sa ei meeldi mulle hahahaha. edasi jalutasime ringi ja siis maandusime kaupsi ette. palju jubedat juhtus ja üks ütles tsau ka meile, kellest seda mitte kunagi poleks osanud arvata.. like what. siis üks Jete isa sõber hakkas rääkima meiega ja pani suht segast, sest ta oli joonud ka. ei noh normal, kui ta teab paremini kui Jete neid asju, megahaige. ja siiis juhtus veel igast lahedat jama.
tegelikult ma ei saa aru miks mind nii väga kotib see asi. ei peaks üldse, sest et ma ei ole mitte milleski süüdi ja hoopis temal peaks nõme tunne olema. ja võibolla ongi, ma ei oska öelda. kuigi vaevalt. agaa, mul on niiii nõme tunne, et tahaks haapsalust ära kolida, ohjah. raske on see elu..

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar