





no tsauuuuu, mul hakkas igav vahepeal.
tegelikult on nii, et mul tuli masendus praegu ühe kindla inimese pärast.. nii kurb ja vihane olen samaaegselt. ja siis täna koolis tuli ka keemia tunnis masendus, sest ma ei saanud nagu mitte midagi aru, kuigi kõik asjad olid õpitud juba ja ma veel isegi õppisin eksamiks neid asju aga no mis teha, 3 kuuga kustus mälu täielikult i guess. tegelikult oli tänane koolipäev väga lebo, niiet ei olnud hullu midagi. ootame esmaspäeva ja teisipäeva ja kolmpäeva :(
mu vanaema ja vanaisa lähevad esmaspäeval ära, ma niiiii kade. tahaks ka sellest koolist eemale juba. ja niiii räigelt ootan 23ndat oktoobrit, vägahull. ja siis teist novembrit ja siis 12ndat novembrit, ülikõvv :)
aga paha tuju on.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar