mõtlesin, et peaks ka siia kirjutama midagi ja vinguma täiega. esiteks, peale tänast koolipäeva ma sain aru, kui väga ma teisipäevast päeva ja üldse kooli hetkel vihkan. lihtsalt niii väsinud olin ja lõpuks ma ei saanud midagi aru. õpsid panevad ka ikka ätie rauaga juba ju :S eriti mata. ohmy ma ei taha minna sinna enam päris tõsiselt. või peaks gruppi vahetama? deem no ma tõest ei tea. täna oli 2 tundi ka veel matat ja ma lihtsalt ei saanud mitte midagi aru. mis siis, et need juba õpitud teemad. norm!
siis ma jõudsin poole 4 ajal koju ja läksin koeraga välja. lahtiselt nüüdsest, sest aed on valmis. hullult ilus aed on. aga igatahes siis tahtsin koeraga tuppa minna mingiaeg tagasi, ja ta lihtsalt ei tulnud. jooksis eest ära kui rihma tahtsin kaela panna ja täiesti haige, ma sain nii kurjaks. tulin tuppa ära, teda ikka ei kottinud. lõpuks kui olin tund aega temaga jamanud, siis sain kätte kuidagi. niiii kuri olin ikka. rääkisin isale ka, siis õhtul proovisime nii, et lasime koera üksinda välja ja siis tahtsime vaadata, kas tuleb ise tuppa. ta ei saanud midagi aru mis toimub ja chillis pool tundi õues, lihtsalt lamas. lõpuks tuli tuppa siis, kui igav hakkas haha.
homme saab võibolllaaaa Joelilt vastu emaili... loodame loodame :) aga muidu, homset koolipäeva ei taha üldseeee. :(
tahaks mingit pilti ka lisada siia aga ma pole hetkel uusi teinud. kuidagi igav tundub blogipostitus ilma pildi/piltideta.. ma ei tea
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar