Juss ja Karl-Markus
mina niisama oma naisega.
Jussi klass.
koolilaps :D
Aktus oli nagu alati, peale seda läksime klassi ja Kadri rääkis igast huvitavat meile. Šoki sain ka päris mitu korda, aga no pole hullu, saame hakkama. see tglt hea, et kõik hinded pannakse poolaasta peale välja, ülikõvvv.
peale koolis toimunut läksime algkooli Jetega. poole tee peal jooksis Roger meile järgi ja tuli ka meiega. õues toimus seal mingi teema, siis aulas ja siis veel klassis. mul hakkas suht paha lõpuks, sest seal klassis oli nii umbne ka. läksime siis rannarootsi grandesse sööma. ülihääää oli ja kõht oli nii täis lõpuks. siis oli poodi minek, ostsime igast häid asju õhtuks ja siis koju. nüüd chillin siin, suht normaalne tuju on. 1 hää võiks siin olla, teeks nalja ja tahaks ns rääkida..
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar