16.09.11



Jou Sassu mis chillid? ellab, jou, eluull oled. :)

Sasssuuuuuuuuuuu, kõige nunnum üldseeee. pildi pealt tundub ta isegi päris pisike, muidu hull jurakas. ja see on niii numps kui ta vaatab oma suurte pruunide silmadega otsa, üliaww. tahaks kaissu teda täna.
aga tglt Linnamel sai pulli täna. Janek ja Aivar ja mu isa tegid sellist nalja seal, et ma pidin ära surema. hahahah parim ikka.





ratelax üks kax








keegi vyou's tahtis neid pilte saada küüntest. kahjuks nii palju mul neid ainult ongi, pole taibanud ennem kunagi pilti teha vist :D





mu vend ehk pro fotograaf on ikka päris pro ma ütleks :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar