03.08.11

pole ammu siia niisama kirjutanud tegemistest. mõtlesin et võiks ju. agaa ma pole kindel kas mul on siia midagi vägevat kirjutada. no kõigepealt ma olen nüüd 2 päeva aiaposte lakkinud/värvinud. lakkimisel juhtis väike õnnetus ka. nimelt vend hakkas mulle uut posti ulatama ja seal peal oli 4 kõrvaharki, 2 neist kukkus pähe mulle. ja siis ma hakkasin nende eest ära jooksma vm, rabelema ja jooksin ühe posti otsa ja lõin varba ära. küüs läks natuke pooleks ja verd olid kõik kohad täis. normps. ülivalus oli ka ja ma faking vihkan kõrvaharke.




mu beautiful varvas.

ja siis täna oli Kertu sünnapiduu. selline mõnus rahulik. istusime laua taga ja sõime ja rääkisime juttu ja naersime ja värki. ja Hugo on niiiii armas. pärast tulime jala koju pimedas Grete ja Liisuga ja ma lihtsalt naersin sest nii naljakas oli koguaeg. Kertu ja Jossu saatsid meid ka veits.



mi amore




maaaaailma parim kook!

Liisu tegi patsi vol1

sünnipäevalaps


babes

Liisu tegi patsi vol2

jeap, ma olen täiega segaduses ja mu pea on igast mõtteid täis. 3 probleemi on mul praegu. esimene on see, et ma kuulsin täna midagi väga sellist mida poleks tohtinud ja nüüd mul nii fucking sitt tunne sest ma ei saa midagi teha ja kellelegi edasi ka rääkida ei saaa, sest ma kuulsin juhuslikult.. dunno what to do. okei Kristin, just let it go.
number kaks probleem seisneb selles, et ma kaotan lootuse varsti sinu suhtes.. päris ausalt ja mul nii valus mõelda, et jällegi ma ei saa midagi teha. jääb mulje nagu ma oleks mingi räige maailmaparandaja, tahan kõiki aidata ja kuidagi asju korda saada aga ei. lihtsalt, ma ei saa pealt vaadata. süda valutab omg. ega jah, enam palju jäänud pole. lootusetu juhtum vist.
ja KOLMAS probleem on see, et ma olen nii segaduses, et ma ei saa enam iseendast ka aru. tahan, aga samas ei taha. damn Kristin, otsusta ära. aga et selles segaduses selgusele jõuda pean ma kõigepealt jõudma neljas asjas selgusele ja ma tõesti ei taha/viitsi/oska mõtlema hakata, sryyyy.
ohgod, tuduaeg on. mõtlen liiga palju juba.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar