noniii, ma otsustasin ka endale vyou teha, niiet kõik ruttu sinna ja küsimusi küsima :D agaaa emaili peate ka panema, muidu ei tule küsimus kohale. aga isegi kui emaili panete, olete anonüümsed seal ja ma ei tea kes mis küsimust küsib niiet, laske tulla :) http://vyou.com/KristinTeesalu
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar