käisime täna Jussi ja Henryga mänguväljakul jälle. ma suutsin seal kuidagimoodi täiega tokki käia ja jala välja väänata hahaha. tglt oli täiega naljakas. siis käisime vanaema juures veel korraks ja nüüd kodus.
see tglt täiega jube, et Henry kõnnib ja sonib unes iga öö. eelmine aasta oli samamoodi, kui ta meil oli. täna öösel hakkas karjuma, eile öösel tuli mu tuppa ja vahtis näkku mulle tühja pilguga lihtsalt. käskisin magama minna tal, siis läks ära lõpuks. eelmine aasta ma vaatasin elutoas telekat ja siis kuulen et keegi tuleb trepist alla. läksin vaatama ja seisis trepi ees ja vaatas lihtsalt kuskile kaugusesse ja hakkas sonima midagi. käskisin üles tagasi minna, siis pomises omaette midagi ja läks minema. ootan juba, mis trikke täna öösel tegema hakkab :D:D
laupäeval siis Raplasse ja Viljandisse minek. Raplasse vanatädi ja tema mehe kuldpulma. näen Silverit ja Sandrit ka seal arvatavasti ja Karli ja Atsi, ÜLIKÕVA nagu. mingiaeg hakkame sealt Viljandi poole sõitma, vanavanaema 83as sünnipäev siiski. saab jälle kõige räigemat rahvast üldse näha, mu Viljandi sugulased on ülekõige tglt ka. ma ei kujuta ette kust neil seda huumorit nii palju tuleb, täitsa lõpp. alati saame rämedalt naerda Rogeriga nende üle. ja ma väga loodan, et Roger tuleb ka, sest muidu ma suren igavusse seal. niiet Roger, tule palun. :D Pühapäeval tulen haapsallu tagasi siis ja õhtul näen oma tupsununnukest lõpuks ometi!
i'm the one who wants to be with u, deep inside i hope u feel it too.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar