07.08.11

jah, ma tean, et pean sellest lahti laskma, aga ma ei suuda, ei taha, ei oska. võiks olla keegi supertark, kes mulle aru pähe paneks, aga kedagi sellist ei leidu. ja ma ei saa hakkama, ei saa..

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar