21.08.11

Eile siis käisime Raplas Vilve ja Helduri kuldpulmas. kõik oli väga vinge ja armas ja süüa oli palju ja rahvas oli super ja no, mida muud veel tahta!


paps chillis mingi rase vahepeal.

laulsid seal meile. :)



noorpaar :)

ja tort mida mina kahjuks ei saanud haha.
igatahes, kella 7 ajal hakkasime Raplast Viljandi poole sõitma. vahepeal isal oli suitsupaus, siis ma hakkasin pildistama. räiged vihmapilved olid Viljandi pool, väga jõhker.





Jõudsime siis Viljandisse, sunniti sööma kohe aga ma ei söönud selle õhtu jooksul mitte ainsat asja, sest kõht oli kuidagi nii täis, kuigi Raplas ka väga palju ei söönud. Vahepeal käisime Rogeriga netis ja siis otsustasime, et läheme Viiratsi mäele Viljandi linna pildistama. täiega pime oli ja tänavavalgustust ei olnud ka, suht creepy oli. läksime siis kuskilt läbi võsa ja tegime pilte seal.





siis komberdasime kuskilt puude vahelt tee peale jälle ja läksime mamma juurde tagasi. seal pidu käis täies hoos, kõik olid täiega purjus. läksime üles siis kitra mängima. Roger seal üritas ka vaikselt tinistada midagi ja E-duur tuli päris hästi juba, võin uhke olla haha. pärast passisin veel natuke aega netis ja siis läkime magama ära mingi 1 ajal. öösel absoluutselt magada ei saanud, sest all oli ilge lärm ja madrats oli liiga kõva ja krigises ja und nagu ka eriti polnud ja selg valutas ja sada probleemi. kell 9 äratasid Henry ja Ene üles meid, kui nad järsku tuppa astusid. btw Enel on juba suhteliselt suur kõht ees ja septembris on uut järeltulijat oodata, meganummi. igatahes ärksin üles siis ja kõndisin ringi nagu zombi sest ma olin niiii väsinud. peaaegu oleks diivani peale magama ka jäänud. hommikul sõin natuke salatit ja rohkem täna söönud ei ole, kõht on mingi mega täis ma ei saa aru ma oleks pidanud ammu nälga surema juba hahahaha. aga pakkisime seal asjad kokku siis ja hakkasime Rapla poole sõitma uuesti, pidime sealt vanaema peale võtma. jah, pidime lihtsalt läbi hüppama sealt a jäime mingi paariks tunniks sinna. Istusin seal Silveri ja Sandri ja muu rahvaga. ja okei nüüd ma hakkan mingit räiget teksti panema siia hahaha. sorri kui ei meeldi a mu blogi siiski ja pean ennast välja elama nüüd. nii..
ehk siis, kuna ma nägin kaksikuid viimati kui ma päris tatikas olin veel ja Silveriga oleme ainult msni teel suhelnud mõned korrad, siis ma olen üliüliüliõnnelik, et lõpuks nad nüüd ära nägin ja nendega näost näkku rääkida sain ja neid kallistada sain. ei suuda neid tundeid kirjeldada na, niiii hea meel on. kõige vingemad kaksikud üldse ja nagu Silver ütles: 'teisi selliseid sa ei leia' seeeeee lause on täiesti tõsi. niii kahju oli ära tulla sealt pärast, kuna ma teadsin, et nad lähevad nüüd Rootsi ära mõlemad jälle ja ei näe neid jälle mingi 100 aastat. agaaaa hea uudis on see, et võibolla näen Silverit homme veel, SUPER. ja siis homme õhtul sõidab minema.. Sander pidi kolmapäeval minema vist. aga ikkagi te ei kujuta ette ka kui hea meel mul on, et teiega koos sain olla nii ja tõsiselt olete üliülivinged sugulased mul! Üldse terve see Rapla rahvas.. mul pole sõnu. kõige parem ja südamlikum rahvas, love ya all. see on nii armas, kuidas alati kõik kallistavad seal ja nii sõbralikud on, megasuper. tõesti, pole sõnu selle tunde kirjeldamiseks, mis mind peale tänast seal käiku valdas. autos pidin pisaraid kinni hoidma sest nii kurb oli ära tulla sealt. ma nii õnnelik ja ei suuda oodata, millal teid kõiki näen juba! äkki järgmine suvi.. igatahes rahvas, ma armastan teid täiega ja Silver ja Sander, olge samasugused armsadvingedlahedadägedad totukesed edasi :)

aaaa ja peaaegu oleksin unustanud. TERVITAN JANARIT! :D:D:D:D

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar