23.07.11















väljas oli ülifun. mingi 7 ajal läksime koertega jalutama. koerad said hästi läbi õnneks. jalutasime raudteejaama, tegime pilte seal ja chillisime ns. siis otsustasime, et viime koerad koju ja siis ise välja 2kesi. viisime Roksi ära, me ootasime Sofiga õues. järsku hakkas räiget padukat sadama.helistasin empsile ja kutsusin järgi ta, läksime meile. ma vahetasin riided ja kiire fotoshoot ja siis läksime välja uuesti. kõigepealt käisime kaupsis ja ostsime head-paremat, läksime bussijaama istuma. siis ma avastasin et megailus punane päike loojub, jooksime ruttu muulile. tegime paar pilti ja hakasime teendindusmajapoole liikuma. siis me kõndisime säästuka pool, turu juures bussipeatuses istus hull kamp joodikuid. ja siis üks karjub: VAATA PÜSS! siis tõusis püsti ja hakkas üle tee meie poole tulema. ütles mingi 56735x tere meile a me ei öelnud vastu, naersime lihtsalt. siis küsis miks me nii ilusad oleme, jälle naersime. siis ta itus keset teedmaha ja hakkas naerma, täiesti haige. me naersime ta üle, siis ta hakkas veel rohkem naerma, nagu oleks omaarust hullu lahedaasjaga hakkama saanud. passisime teenindusmaja ees, hakkasime lihtsalt pinke küürima omg. siis üks 'cool' otsustas mögisema hakata seal. omg, kui ei meeldi koli minema.

1 põhjus miks ma koguaeg kardan ennast kellegagi siduda, on see, et ma elan seda kõike pärast nii rängalt üle et hakka või nutma. täitsa lõpp no, nii porno on olla praegu :( wanna die.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar