








oppaaa käisime rannas täna, ülipalavoli vahepeal. käisime alasti ujumas ka hahahahaha mega. ohjah. mingi aeg hakkas külm, siis tulime majja. chillisime ns, grillisime ja saun. siis läksime õhtul vihmaga ujuma, valus ja soe oli. tulime tagasi, hakkasime torti sööma. emal-isal 13nes pulma-aastapäev juhhei. ja OMG nii head arbuusi pole eluseeees saanud ju, räme. nüüd just chillin' u kno' ja varsti õudukat vaatama :P be cool.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar