08.07.11

ooooooo tõstsime mu toa just mööblist tühjaks, hullult kajab seal nüüd. Tiit tuleb homme seinu värvima, ülicool. Siis kui hiiumaalt tagasi tulen siis on tuba uus ja värske ja sis kunagi tuleb mingi mees kes mööblit hakkab paigaldama ja siis kui see kõik kunagivalmis on, siis loodame et ma olen rahul ja kui soovi onsiis võin pilti ka teha 'uuest' toast. mul 'vanast' toast ka pilt olemas, niiet siis saab võrrelda ja värki. igatahes mu toa mööbel on nüüd igalpool terve elamise peal laiali ja vägev värk. aga no davai, i'm off!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar