World is ours
27.07.11
meie saabumine Hobulaiule.
vabandused sõnavara pärast :)))))))))) ksskss, we love ya all
2 kommentaari:
Jete
28. juuli 2011, kell 01:34
kommin ikka.'
kuradi lahedad oleme, ja mul on nii pahaa ollaaaa
Vasta
Kustuta
Vastused
Vasta
Unknown
28. juuli 2011, kell 03:37
kusskuss :DDd
Vasta
Kustuta
Vastused
Vasta
Lisa kommentaar
Laadi rohkem ...
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
kommin ikka.'
VastaKustutakuradi lahedad oleme, ja mul on nii pahaa ollaaaa
kusskuss :DDd
VastaKustuta