21.06.11

oeh, pikkpikk postitus nüüd siis. ma kindlasti ei viitsi siia kõike kirjutada, sest lihtsalt niipalju ägedaid asju juhtus ja kui ma nüüd kirjutama hakkan siis mul läheb kõik meelest ära. aga ma üritan.
kolmapäeval(15.06) hakkasime kell 7 postkontori juurest bussiga sõitma. kõik olid mingi täiega väsinud. Iklasse jõudsime kuidagi täiega kiiresti, aga edasi läks sõit üliaeglaselt. Läti ja Leedu ja lõpuks jõudsime Poola ka kunagi. Peatused ajasid meid ülinärvi, sest neid oli nii palju ja koguaeg nii kaua. Tundus, et me ei jõuagi kohale. Chillisime bussis iPadis vahepeal. See on ikka ülimahe asi, ma ei või. käisime Poolas mingis kohas söömas ka. väljast tundus täiesti normaalne koht, aga kui sisse läksime siis muutus kõik. esiteks see müüja seal oli mingi paks vanamees, kes oskas ainult poola keeelt ja siis me pidime temaga seal täiega mässama. siis ei olnud söögiriistu ja oma friikaid pidime ka megakaua ootama. ja siis ta oli veel kuri ka kui keegi midagi küsida julges. ohjah, vähemalt WC oli normal. mingi 12 paiku jõudsime Varssavisse hotelli. suht normaalne oli. Varssavi ise on täiega kole. hommikul saime süüa ja siis hakkasime Krakowisse sõitma. sõit läks jälle niiiiiiiii aeglaselt. naersime seal Martini üle koguaeg, sest ta tegi mingeid haigeid nalju ja see ajas mind ja Jetet täiega naerma. Krakowis olime, siis läksime 'hotelli' kohe. tuli välja, et see oli ühikas üldse ja hakkasime mõtlema kohe, et raudselt on samasugune jubedus, nagu Slovakkias oli. aga üliülinummi oli seest. selline hubane. ja seal oli nagu nii,et koridorist läheb üks uks. siis on seal wc ja külmkapp ja veekeetja jms ja siis veel 2 ust, nagu kahesed toad. mdea kas saate aru midagi. haha. igatahes nii oli täiega vinge. rõdu oli ka kahe toa peale. ülimõnus oli see, et ühika kõrval oli pood kohe. õhtul oli esinemine meil juudi sünagoogis. seal oli täiega hea laulda, sest akustika oli hea ja publik oli ka super. peale esinemist läksime ühikasse tagasi ja chillisime seal. kuna tubades olid need telefonid, millega teistesse tubadesse helistada sai, siis hakkasid kõik üksteisele tüngakõnesid tegema. räigelt nalja sai üldse koguaeg ja Ellu ja Jetega naersime katki ennast. reedel oli hommikul võistlus. hästi läks. siis käisime mac'is söömas. peale seda läksime kohe otse soolakaevandusse. võinoh, enamus läksid, suured ei läinud. ehk mina, Jete, Ellu, Egle, Maria, Johanna, Kätlin. ja Marii jäi ka meiega. seal kõrval müüdi igast suveniire. ostsin üliilusad kõrvarõngad ja käevõru sealt endale ja Jussile ka paar asja. Marii tegi nalja meile seal koguaeg. mitte teadlikult aga me saime täiega naerda ta üle hahaha. üldse selle 3 tunni jooksul me saime tüdrukutega nii räigelt naerda, et me ei suutnud enam. seejärel sõitsime ühikasse jälle. osad läksid šoppama linna, a me ei viitsinud Jetega minna ja siis chillisime ühikas. Ellu ja Martiniga tegime seal sellist nalja et ise ka ei usu. vahepeal passisin kapis kinni mingi 10 min. ja meie toa koridor nagu totaalselt uputas hahaha. Jetega tegime Ellule seal ka räiget tünga mingi pool tundi järjest ja ta nagu reaalselt jäi uskuma, ebanormaalne haha. pärast kui teada sai siis lõugas meie peale hahahaa omg. teised tulid tagasi, siis nad olid nagu hunnikute viisi igast asju kokku ostnud endale. kahetsesime natuke, et ei läinud aga raha ei oleks ikka olnud. üks tüüp suutis meid täiega närvi ka ajada sel õhtul. me ikka olime korralikult kurjad seal haha ja siis ülejäänud päevad olime ikka veel närvis ta peale ja ta käis täiega pinda meile koguaeg omg. kuul pähe ausalt, kui te vaid teaks mida see tüüp korraldas. laupäeval käisime vanalinnas chillimas. seal oli mingi ülisuur raekojaplats. leidsime ühe ülikõva poe I am, see oli umbes sama mis expressions aga seal olid vingemad asjad. sõrmused ostsime endale sealt. ja siis seal oli üks ülivinge kuldne mees, kes tegi mingeid haigeid nägusid koguaeg ja naeris megalaheda häälega. suht horny oli ka, täiesti haige tüüp haha. seal oli igast tüüpe veel kes raha teenisid nii, aga see kuldne oli ikka kõige parem. käskis mul talle õhtul helistada ka ahahhaah. pärast käisime mac'is jälle ja siis läksime ühikasse, chillisime veits ns ja kell 8 oli esinemine. peale esinemist oli pime õues ja siis pidime natuke maad jala kõndima ja kuidagi nii mõnus oli. nalja sai ka täiega. õhtul Ellu passis meie toas jälle, irnusime segaseks ennast. mingiaeg läks Jete rõdule mingit pilti tegema ja siis sai ühe peaaegu hea ja ütles: toome midagi kõrget siia alla, et kaamera paigal oleks. kõigepealt mõtlesime, et viime tooli, aga kuna voodi oli rõduuksel ees ja see ei avanenud nii palju kui vaja oli, siis tool ei mahtunud. otsustasime kapi viia. hullult mässasime sellega seal. see ka ei mahtunud, siis otsustasime voodit eest ära liigutada. saime lõpuks selle kapi ka rõdule kuidagi. terve tuba oli mööblit täis hahah. saime head pildid ja siis panime uuesti korda kõik. pühapäeva hommikul enamus läksid veeparki kuskile, siis meid viidi kuskile poodi. passisime seal mingi aeg ja siis läksime sinna raekojaplatsile jälle. alguses eksisime Jetega ära. lõpuks leidsime ikka õige koha. nägime uuesti kuldset meest jeeee. siis aasia toitu käisime söömas. megaaaaaaaa hea oli see lihtsalt apppppi. andsime tuvidele ka. seejärel jooksime bussi riideid vahetama ja siis läksime galakontserdile. istusime kuskil rõdul. kolmanda koha saime oma vanusegrupis, polegi väga hull. Riina ütles ka, et ajalugu on näidanud, et Do-Re-Mi pole kuskilt nii ära tulnud, et poleks esimese, teise või kolmanda koha omanik jejeje. niiet me oleme tublid. aga see Läti koor, kes esimese koha sai, nad ei osanud laulda. see tähendab, nad ei laulnudki, nad tegid mingeid häälitsusi ainult ja see oli väga kahtlane. siis kui kõik esinema hakkasid siis me lihtsalt irnusime seal. Martin istus meie ees ja ta on täiega loll, rääkis igast haigeid asju meile ja me koguaeg lihtsalt naersime Jetega. aga jah, kokkuvõttes oli see kontsert ÜLIIGAV, meie koorist mingi 5 tükki vähemalt lihtsalt magasid seal. peale seda läksime bussi, vahetasime riided ja hakkasime mingi linna poole sõitma, kus me oma viimase öö pidime magama. kõik hullult magasid bussis, ülimõnus oli. täiesti pimedas on bussis nii mõnus magada. jõudsime pool 2 öösel hotelli, siis vaatasime võrku natuke telekast ja siis jäime tuttu. hommikul kell 10 söök, kell 11 hakkasime kodu poole sõitma. tagasisõit läks kiiremini igaljuhul, kui sinnasõit. kui me Eestisse jõudsime, siis Laura ja Nele hakkasid meil seal bussis mingit karusselli korraldama hahaha. igatahes, Haapsalus oli nii hea olla lõpuks ja kodus veel parem. Nägin oma Sofit ka ja ta alguses kartis mind hullult võinoh, ei tundnud ära. ja siis kui lõpuks ära tundis siis ta läks täiega hulluks ja siis mul ka juba pisarad jooksid ja ohappi, nii vägev oli see. sain oma sünnakingi ka juba kätte. pool aastat varem, aga savi hahah. ja mu uus mööbel oli ära tulnud jesssssssssss. i'm so fucking happy. nüüd tahaks juba seinad ära värvida ja mööbli tuppa tõsta, siis super. emps oli mingi hullult riideid ka ostnud vahepeal hah. aga jah, superhüper reis oli. mis siis, et me vingusime iga asja peale ja mõned inimesed/asjad ajasid meid täiega närvi, naerda sai ju ülikõvasti ja edukas võistlus oli jälle, niiet superrrrrr. ma nägin seal koguaeg mingeid haigeid unenägusid ka. üks oli eriti haige. Jete knows. aga jah, sellest me ei räägi eks :DDDD seltskond oli ka ülim. aitäh teile tibukeseeed.
selle reisiga sain mingi hullult väljendeid ka juurde jälle : võsa, püha, chillima, oioi kui jube, mine kappi, 24/7, seenior, 'kull', 'pildistama', oh my fucking god. ja ma hakkasin täiega vaidlema. ma ütlen iga asja peale EI. täiega haige, ennast ajab ka närvi ja Jetet veel eriti hahahaha. kusjuures talle jäi ka külge juba. ja selle 'kulli' ja 'pildistamisega' on veel omaette lahedad naljad haha ohjah.
PILTE KA SIIS PALJUPALJU!



fisheye forever.




Püha Mõmmi jäi ka peale :D:D:D:D:D:DD:



see oli megatuuuuus auto. tahaks endale ka sellist, tripiks Haapsalus ringi, kõik vaataksid.

see megarõve jäätis.

my baby

ega me polegi normaalsed olnud.




Mariii kõrvakad.

Marii vol2




see tüüp oli täiega haige tegelt. tahtis ainult raha saada, nõme mees. järgmine päev passis teises kostüümis siis Jete pildistas teda. (OMG MA TÄIEGA NAERAN, need teavad miks kes reisil käisid) ja siis see tüüp varjas oma näo ära mingi asjaga, piilus sealt tagant, siis viibutas näppu meile ja siis näitas, et tahab raha ka. täiesti haige, me panime jooksu. mõtlesin alguses, et tahab kulli näidata omfg haha.





JA MEIE LEMMIK !

mingi nummi kuts chillis seal.



suuuperrr taevas oli.



meie iludused.

ja muu kraam, mis kokku sai ostetud.

mu iludus

mina niisama tuvile friikartulit andmas.

mingi väikseid tikupakke ostsime.

kõht oli tühi ja siis sõin seal natuke.

see oli see koht, kui me kappi rõdule vedasime.

ja see on see pilt, mille pärast me kapi rõdule vedasime.




omnomnom


tuvi läks hulluks.






ega me polegi normaalsed olnud vol2.


oeh jah tegelikult ma ei saa praegu endast aru. mu peas toimub mingi kahtlane teema ühe teatud inimesega ja mul on nii naljakas olla. ma ei tea mida teha. lihtsalt, kuidas saab olla nii, et alguses sa lihtsalt vihkad seda inimest ja tahaksid ta ära tappa, aga siis järsku hakkab ta sulle nii mõnusa ja lahedana tunduma, et võiksid peaaegu temasse ära armuda. aga samas, see oleks väga mitmes mõttes väga kahtlane ja ma tõesti peaksin tagasi hoidma ennast. wtf. aga ega jah, järeldusi pole vaja teha.

ja minu arust on mu elu ja see haapsalu ja kõik inimesed mu ümber nii palju muutunud, et ma ausaltöeldes ei tahagi olla enam siin. see täiega sakib, et te muutute, tegelt ka.

RIP RYAN DUNN (W)

ma loodan et see postitus väga pikk ei tulnud. sry kui tuli, ma pole süüdi. :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar