kui ma vaatan neid videosid kus Bam Margera Ryan Dunn'i hukkumispaigal käis siis ma lihtsalt ei suuda nutmist lõpetada. see on lihtsalt nii räige. ma ei kujutaks ette, kui mulle ükspäev selline kõne tuleks. ma ei suuda mõeldagi isegi sellele. ja kurat ma jälle nutan. ohjah. igatahes puhaku ta rahus :(
http://www.youtube.com/watch?v=B6Z3ZSgFZGY
http://www.youtube.com/watch?v=uBD8LnSc_UM&NR=1
:(
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar