



kiiiizuuuuuuu




mu jaan möödus suht rahulikult. veits kahetsen, et Ridasele ei läinud, aga no järgmine aasta saab tehtud. Tredi ja Märt ootavad haha. igatahes jah 23ndal olin maal, chillisime seal ns. sõime ja jõime ja kihutasime ATVga ja tegime suuuuuure tule ka. aga jaaaa, meil maakoht ikka nii mõnus ja suur. kõik tulge peole kunagi. haha, igatahes. kell 10 ajal tulime koju juba ja siis ma sattusin ühe pärast segadusse. lõpuks isal tuli mingi idee et a davai tellime filmi. siis The Town vaatasime. ülihea film, vaadake kõik ära. ja Ben Affleck on hot. mingiaeg jõudsin voodisse ja siis sain veelkord üliräigesse segadusse sattuda. 24ndal käisime lõuna ajal maal söömas, sest 23ndast jäi nii palju süüa järgi. õhtul läksime naabrite juurde ja panime seal pidu. sõime ja jõime ja nalja sai ka. kunagi jõudsin koju ka. täna ärkasin kunagi ja läksin trenni korraks ja siis Hugo sünnale. 3 aastaseks sai jeeee. Pisike 6kuune Raian oli ka seal ja apppppppi kui armas ta oli. pärast sai niimoodi naerda et ma pidin laua alla kukkuma, täitsa lõpp. mu vanaisa ikka selline killumees. ma ei tea ühtegi teist inimest kellel selline huumor oleks, räme lihtsalt.
tõstsime täna uue laua ja telekaaluse ka mu tuppa ära. niii harjumatu on nüüd ja see laud on nii suuuuur. praegu on mul lauaarvuti ja läpakas mõlemad siin aga kui ainult läpakas jääb mingi aja pärast siis on see laud päris tühi mul. peab midagi välja mõtlema mis siia peale panna. tahaks juba uut kappi ka ja seinad ära värvida ja värki. 3-4 nädala pärast peaks kõik valmis olema. ülicool.
homme läheb suureks pakkimiseks.. esmaspäeval tantsupeole ju.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar