


eile jete juures oli ülikõvaaaaaaaaaaaaaaaa. koguaeg oli julm hea tuju ja vahepeal üldse passisin põrandal ja tegin mingit oma laulu. einojah kõige parem olla ei olnud. Kristin Teesalu feat DJ Little Feet oioi :D hahahaha. siis hakkasime Jetega üldse inglise keeles rääkima ja ma avastasin et ma oskan rohkem kui ma tegelikult arvasin hahahaha. Maarja-Liis Beautiful oli ka telekas. omg. vahepeal käisime kell 3 öösel prügi ära viimas. rõdul käisime laulmas/tantsimas ka ja siis saime naerukrambid. naabrid äratasime ka üles vist, oih. davai, mul vaja pakkida. i'm off
OMFG MA LEIDSIN OMA VÕTMED ÜLES. SEE ON MU AASTA SAAVUTUS WOOOOOOOOOOOOW. NEED MINGI POOL AASTAT VÕI ROHKEM KADUNUD OLNUD, ÜLIMEGA :D
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar