05.05.11

issand jumal sa oled suur inimene juba ja väiksest peale laulmas käinud. tõsiselt, see muutub suht nõmedaks juba ja kurat, mida sa siis teeksid, kui mind sinu kõrval laulmas poleks? hakkaksid nutma v? appppi noh
ohjah homme tuleb vinge jälle võibolla, hetkel hull jama sellega ainult. hopehopehope

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar