04.04.11

omg Kertu tuli Soomest laudamast ja kuna päike võtab mägedes nii hästi, siis ta nägu on niiiiiiiiii pruuuuuuuun ja ma olen niiiiiiii kadeeeeeeeeeeeeee. : (
ma olen nii vanamoodsaks läinud. ma kasutan selliseid väljendeid nagu ma oleks mingi vanaema. ja mulle tundub, et see ajab Jetet päris närvi. ok, ma üritan talitseda ennast hhahaah.
homme on ülevaatus omfgggkmcnjhuiknfi9wjkdjusik!!!!!!1!üksüks!!1

mu blogi on nii väljasurnud ma ei tea no, lõpetan blogimise?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar