14.04.11


okei, nüüd on küll kevad käes. peab olema. ma ei suuda oodata enam.
jessss ma võtsin Leini Vahtraselt laenu eile hahah. ja peale vene keelt ma suutsin mingi tooli otsa koperdada, niiet mul nüüd põlvel valuuus sinikas. pea on hakanud ka valutama jälle. emps tahab arsti juurde viia mind, a ma ei tea kas on mõtet. vaatab seda asja veel.
käisin täna HG muusikalil ka. ütleme nii, et see oli hea, aga mitte väga hea. kuid siiski, see on super millised noored inimesed meil Haapsalus on. võtke eeskuju kõik! :) pizar tuleb silma.
tegelikult ma ei viitsi homme üldse kooli minna, ohjumal.
ma olen viiimasel ajal totaalselt ära pööranud. ma tean et ma olen koguaeg mingi väärakas eks haha. aga nüüd on asi eriti hull. tänks Jete, et sa mu välja kannatanud oled. hahahahah aga ma ei jäta sind rahule veel. rrrrrrrrrrrrrr musimusi

MU PEA VALUTAB KURAT KÜLL :SSSSSS

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar