ma ei usu ise ka kui suuur vajadus mul suve järgi on.
ohjah, imelik päev. venelased tulid meie klassi 3ks päevaks ja koguaeg oli hull teema nendega. aga ei tglt tüdrukud on täiega toredad niiet ma ei kurda üldse :)
kukkusin ka täna. ma ootasingi millal see juhtub. naersin karina üle ja nüüd kukkusin ise, normal. hahhahah. tegelikult pole naljakas sest mul on valus. kodus jooksin vastu kappi ka, läheb hästi.
homme no school tomorrowww yeaaaah, laulupeo ülevaatus on haha. kui hästi läheb siis näen oma musinunnut ka õhtul.
awwwwwwwwwwwwwwwwwww that's soooooooooooooo cute
KÕIK PEATE SEDA KUULAMA! amazing
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar