



käisime lennukal täna ja mul on ikka nii ilus kutsu hahahahah. agaaa seda et lähme kiirendama? :)




tegime kutsuga kodus pilte ka.














käisime eile haaknõelal siis. suht selline keskmine oli. nalja sai ja Rika sai parima naismodelli tiitli, niiet läks hästi :)ja pärast tegime linnas oma afterparty ja leidsime Jetega hingesugulase jesss lõpuks ometi keegi samasugune nagu meie hahahhahaah. like it
arvake ära kelle musi homme 18 saaaab :PPPPPPPPPPPP
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar