12.04.11

jumal küll miks kõik nii allamäge läheb? no okei, matas sain 10 apppi ma olen nii happy hahah. aga muudes ainetes ainult halvad hinded kukuvad. siis mu pea on hakanud valutama jälle, mis ei ole üldse meeldiv. sain täna 2 korda koolis šoki. esimest korda siis, kui ma arvutitunnis avastasin, mis Silver mulle kirjutanud oli.. ja siis enne matemaatikat rääkisin empsiga telefonis ja siis hakkasin nutma lihtsalt järsku sest jah, see, et vanaema koer operatsioonil käis jalaga ja et ta nüüd pikka aega peab ainult lamama ning käia ei saa, tekitas mulle mingi imeliku tuju ja noh ma räägin, kevad on imelik aeg. ma hakkan lihtsalt iga asja peale nutma. ei tea mis teema on. aga tupsununnuuu ma tulen kell 5 aitama sind.

(W)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar