30.04.11

issand ma pole ammu nii väsinud olnud nagu täna. terve päev maganud ja magaks veeel. öösel pole eriti maganud ja see aeg, mis ma magasin ei maganud ka korralikult, niiet ma ei imesta üldse.
tegelikult eile oli supervinge kõik. paralepas oli vinge ja Jete juures oli vinge ja öösel kell 3 kuskil linnas oli vinge ja rohkem ma ei tea. igatahes mul oli lõbus ja see on peamine. ja noh tegelikult ma täiega kartsin minna sinna paraleppa aga jah, kõik olidki täiega sõbralikud ja võtsid ilusti vastu mu, niiiet kõik oli 100% mõnus ja lahe ja ma tundsin täiega hästi ennast. :)



musimusimusimusi u make me so happy.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar