
kiizu, mäletad mis see tegi meiega? :D:D:D::D

väsisime ära

mu tupsununnuuuuuud




i'm a ninja, yo


mu tupsununnud vol2




jou, ma tagasi. Otepääl oli nii megamega tuus. tegelikult ma arvasin et ma ei seisa üldse püsti laua peal enam aga läks õnneks ikka ja sain hakkama ja õppisin uusi asju ka ja olin tubli. Jete õppis esikandi peal sõitmise ka ära, ta nii tubli mul ikka. väga vedas kõigega. supeeeer lauailm oli ka. päike, sinine taevas, -4kraadi ja nõlvad olid väga mõnusad. esmaspäeva õhtul oli super päikeseloojang. päike ja taevas olid täiesti punased, nii ilus oli. ainult muusikat ei olnud mäel enam, mis toimuuub? tegime ise muusikat musuga. ühe korra suutsime tõstuki peal kukkuda ka aga vähemalt ei läinud nii nagu eelmine aasta, et üle ühe korra kui me üles sõitsime, panime tokki. eks eelmine aasta tuisk tegi ka oma töö jne. täitsa lõpp kui valusad lihased on praegu. käed, õlad, jalad ja kann valutab ka niiräigelt. igalpool on sinikad. suht sant värk. aga elab üle, see kõik on seda väärt!
varsti Soome :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar