10.03.11

fly with me




jälle ma olen niii vässsuuuu, aga pole hullu. ma ei teagi kust alustada nüüd. polegi kuskilt alustada. igatahes homme on ju reede jubaaaaaaa. homme õhtul Jetega pildistama. ja et oleks siis ilus ilm ka. laupäev tuleb ka ülimahe. Kertu sünnipäev on ja õhtul kiisuke pidi meile tulema. meeletu öö pidime tegema. loodame, et isa läheb ka kodust ära, siis on eriti laheeeee. ja oma tibununnukest tahaks ka näha juba, nuuksnuuuuuks.
ja laupäeval kõik kellel igav on, võtke minuga ühendust : )

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar