14.03.11







cameroid on elu!

ohjah hakkasime Jetega järsku erinevaid videoid vaatama, kus me naerame ja lolli mängime jms ja ma ei usu ise ka, kui haiged me oleme :D mõtlesin, et panen siia ka mõned videod aga siiski ei, need on liiga vägevad hahah.
ja siis ma lappasin pilte arvutis ja leidsin nii palju ilusaid ja lahedaid ja tahaks need kõik siia ka panna aga ei hakka, neid nii palju ja olnud ka siin juba niiet see jääb ka ära. mul pildihullus.
siiski 2päeva veel kooli ja siis SOOOOMEEEEE ja siis tuleb vaheaeg ka otsa veel, nii mõnuuuus. üritan Soomes täiega nautida ja katki kukkuda ennast ja pulli teha, see jääb siiski viimaseks lauasõitmiseks sel aastal, niiiiiiiiiiiii kurb. agaa järgmine aasta jälle juhhhuuu.

ma nii igatsen oma juukseid nuuksnuuks. :(

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar