11.02.11

yeah yeah yeah

aastahitt oli enamvähem. eelmine aasta oli parem. aga niiiniiiii tuuuuuus, et Sten on hittpoiss! see aasta tehnika jamas palju. disko oli ka suht mõttetu. mingi ebareaalne muusika tuli vahepeal, häid laule oli ka aga vähe. üritasime võimalikult lõbusaks teha selle kõik aga peavalu segas natuke. ja omg kui ilusad 3 kutti olid seal. nillisime Jetega rrrrr. ühe oleks tahtnud ära süüa, täitsa lõpppp. igatahes noh, tasuta VIP piletid olid super ikka haha.
pole nädal aega trennis käinud, täna lähen siis lõpuks. õhtu on vaba veel, peab välja mõtlema midagi. homme õhtul Marise piduuu jeee. arvatavasti Sirli ei tule, nuuuuuuks. mu elu läbi siis. haha ei tglt kõik on okei, Kertu ja Liisuga teeme ka pulli, aga tahaks et ta tuleks ikka. : (


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar