ohjah, ma olen nii väsinud kõigest. tahaks otepääle minna juba, tahaks puhata ja tegeleda selle asjaga mis mulle kõige rohkem meeldib. ma tean, et ma pidevalt räägin siin kui väga ma juba sõita tahaks jms ja tüütab ära teid äkki natuke, aga see on tõesti asi mida ma pooleli ei jäta enam ja ma ei suuda tõesti ära oodata.eile nägin juhuslikult Mikit peale laulmist, jeeeeeee. haha ja mu ema küsis ka mingeid haigeid küsimusi autos, täitsa lõpp. aaaja Sirli kinda leidsime ka üles! täna suht mõttetu päev olnud. kohe peab trenni minema, oh my. ma ei jaksa üldse, a peab oma viimased jõuvarud võtma ikka ja ennast kohale vedama. homme on 3 tundi ainult ja need ka lühendatud. keemia ja ajalugu jäävad ära, mis on väga super. ja homme õhtul tallinnasse võibolla. kinno jms. ja laupäeval musi sünnipäev, jeee. : )
kurb on. aga pea vastu.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar