11.01.11

you're amazing

mikiiiii, aitäääh et mu tuju heaks tegid eile. muzimuzi
läksin kooli täna, pea valutas. matemaatika tunnis hakkas täiega halb. ma ei saanud mitte midagi aru, käed täiega värisesid ja pea käis ringi. olin geo ära veel ja tulin ära. jube halb oli olla. kodus kraadisin, palavik jeeee. siiamaani on. ja pea valutab jubedalt. tudusin ka ennem, niimõnuuuuuuuus. tahaks veel magada, aga peaks salli ka kuduma vist. pean kuu ajaga üle poole sallist veel tegema, kiireks läheb.
SIRLI TULEB HOMME KOOLI. my love
ja Rootsi jääb ära ikkagi vist, nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuks.
oooohhh, varsti saab kaamera kätte võibolla jeashhhh

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar