02.01.11



täitsa lõpp, mul on mu parema jala suure varbaga mingi teema. liigutada ei saa. üldse ma olen täna nii palju viga endale teinud kogemata. lõin küünarnuki vastu lauanurka, käed on katki, pea lõin ka ära hommikul ja natuke aega tagasi jooksin õlaga vastu ust. jube.
homme saan Jetega kokku. lähme ostame Katile kingituse ära ja chillime niisama. võibolla mingipäev kuskile lauda ka sõitma, no oleks laheee, ma ei suuda oodata enam. teisipäeval on venna sünnipäev, siis peab jälle sööma. neljapäeval on Kati sünnipäev. saab möllu. laupäeval on venna sünnipäev jälle, sõbrad tulevad tal jms ja me peame Rogeriga kloune mängima seal. päris vinge. emps lubas kuskilt heeliumi ballooni sebida, et siis saab õhupallid täis lasta heeliumit ja lakke rippuma panna. ega jah, heelium on tore asi.
pakkuge välja midagi nvks ja nädala sees ka, kes välja viitsib siis karjuge :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar