04.01.11

okei, võtsin mõtlemisaega endale ja nüüd olen enamvähem maha rahunenud.
(ja sorri, ma kirjutasin meeletu teksti siia ja siis kustutasin selle kõik ära, sest ma ajasin sellist jahu kokku siia et ise ka ei usu. mõttetu jutt oli lihtsalt ja mul ei ole midagi asjalikku kirjutada siia!)







aga seee vajab märkimist, et ma igatsen sind ja ma ei suuda enam nii. sa oled definitely one in a million, hon.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar