kell 2 öösel tegime nsm kätekõverdusi mwhahahah. ei päris meeletu öö oli. ma ei tea mitu korda ma ümber kukkusin ja ära lõin ennast kuskile. kõik kohad valutavad. olümpiaad läks suht suht suht perse vist. panin lampi vastuseid sinna ja mõned ülesanded jäid poolikuks ja 1 jäi üldse tegemata. pole hullu. ma ei lähe never kuskile olümpiaadile enam. tahaks magada ja ma ei oska niikuinii. : )
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar