ooooo ma ei kirjutanudki eile blogisse. sorri. täna ka väga ei viitsi, aga midagi kirjutan siis. homme õhtul on Jete partyyyyyyy. täna ei toimu midagi. ja Miki jättis ka mu täna õhtuks üksi, niiet igaaaaav. a täna peale tunde tuli mingi poistekoor või teema meie kooli. ja palju ilusaid poisse oli, aga üks oli eriti ilus, täitsa lõpp. luurasime Jetega tükk aega teda pärast veel.






Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar