01.01.11

2011 !





Tere, ongi 2011 käes. mingit tunnet küll ei ole erilist. mäletan seda et hea oli eile õhtul ja rahvast tuli ja tuli järjest ja kell 00:00 ja peale seda sain kokku 11 kalli. ja mu uusaasta lubadus on, et kallistan rohkem inimesi. lubasin musi pooleks kallistada, kui ta Hiiumaalt tagasi tuleb. nõme on see, et ma ei tea, kas kõik tähtsad isikud said mu sõnumid kätte või ei, sest mu telefon paneb haledalt näkku lihtsalt. aga pole hullu, loodan et said kätte kõik ikka. täna ei tea veel, mis tegema hakkan. kohe tulevad külalised ja õhtul võibolla naabrite juurde. ei tea ka. võibolla saan Jetega kokku või teeme miskit muud huvitavat. ei tea. aega on ka veel. peavalust tahaks lahti saada ja väsinud olen ka ikka ja süüa ei taha ma enam kunagi vist. jõulud ja aastavahetus on jumala segi söötnud mu. oeh.

ajaaaa, ma olen Väike Rõõm! : )

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar