25.12.10

täiega nõme oled ikka. nii nõme, et ma ei usu ise ka veel. poleks arvanud, et sa nii võid teha. anh eks inimesed muutuvad üleöö ju. ja palun, ära räägi minuga enam. :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar