ma olen nii kuradi väsinud. kohe lähengi magama. ma lihtsalt ei pea vastu enam. hetkel ka haigutan ja silmad poolkinni, rääkimata näppude liikumisest klaviatuuril. kohutav.
pisike Karola käis külas täna meil. ta on nii suureks kasvanud juba ja niiiiiiiiiii armas. kui külalised tulin siis hoidsin koera kinni et ta segama ei läheks sinna koridori, sest inimesi oli 6, kes korraga uksest sisse tulid ja meil koridor nii väike et poleks mahtunud muidu. ja muidugi koer läks mu peale närvi ju. olin kõva mees ja hoidsin kinni teda ikka. ta näris ja küünistas jms mind aga ma ei tundnud. pärast vaatasin, et ohhfuuuuck käed on totaalselt lõhki nagu. nüüd niivalus.
homme päeval tuleb Grete koos Lissega mu Sofi juurde ja õhtul tulevad Jete, Jana ja Otto. :)
ma ei suuda enam, ma lõpetan.
lõpetuseks need pildid pühendusega Jetele(sest tšumbo rulz haha) :



Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar