



täna oli kool siis. kuna ma läksin alles kell 1 magama ja ärkasin 6:45, siis jäi mul aega magamiseks väga vähe ja keemia tund oli päris vaevaline. üldse terve koolipäev oli nii nõme mu arust. mata ja keemia ja kehaline- kõik läksid nii mööda. peale selle tulin ma koju ja emps ütles, et kaameraga ei olegi peale hakata enam midagi. niiet meil puudub kaamera nüüd hetkel, mis on väga jamasti. ja siis lasin empsil mahla osta endale poest, aga ma ei saanud tilkagi sellest, sest vend jõi ära lihtsalt. ohjah. enamus hindeid on väljas juba. pean mainima seda ka, et selle veerandi hinnetega ma rahul ei ole. aga noh, järgmine veerand läheb paremini äkki? igatahes nüüd ootan küll juba vaheaega. koolist kopp ees. kõikidest nõmedatest hinnetest ja õppida ka absoluutselt ei viitsi. homme õhtul on kontsert Raplas. Ott, Lenna ja poistekoor. Tuleb hea, ma loodan. Esmaspäeval on koolis jõulupidu. aga kiireks läheb, sest peale kooli otse trenni kohe kell 3, siis kell 5 saab vabaks seal umbes ja kell 6 peab koolis tagasi olema juba. ma ei tea, kuidas ma jõuan, aga üritan. teisipäev on vaba arvatavasti. kolmapäeval projektipäev, jälle trenn ja õhtul jõuluball. pileteid müüma Jetega sinna jälle, nagu igal üritusel ja playbacki kavaga esineme ka. :) neljapäeval jääb kool ära, sest tegime täna tunnid ette juba. aga kell 12 peab HG jõululõunale esinema minema. pallikavaga pean arvatavasti ja võibolla 'Tuli öös' ka. väääga kardan seda pallikava. kuigi ühe korra esinetud sellega juba, aga vahendiga kava on üliraske. üritan hakkama saada!
ma ei tea. nii kurb tuju on. tahaks nutta või miskit. tegelikult tahaks kellegi heaga õues jalutada kuskil praegu. :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar