14.12.10

eile tulin trennist ja sain teada et Sirlil ja Erkil juhtus autoõnnetus. ma olin täiesti šokis. värisesin ja nutsin oma toas. ma ei suutnud uskuda. õppida ei suutnud ja süüa ei suutnud ja magada ka öösel ei saanud. igasugused nõmedad mõtted tulid pähe. kartsin nii haigelt, et midagi hullu juhtub. kuigi jah, tean et peab lootma jms. ma lootsingi. aga samas olid nii haiglased mõtted. täna läksin kooli. siisvaatasin, et okei kõik nutavad. hakkasin ka nutma. bioloogias nutsime ka. klassijuhataja tuli rääkima ka, et me peame lootma ja jõudu andma talle. ma ei suutnud kuulata seda lihtsalt, kartsin jälle. enne vene keelt nutsime. Kertu, Grete ja Liisuga rääkisime enne inglise keelt, et mis üldse saama hakkab. mõtlesime, et võibolla ta ei olegi enam samasugune kui ta ärkab. - tahame ju ikka seda lolli väikest Sirlit, kes mõttetute asjade peale naerab, omaette räägib ja tunni ajal kahtlaseid nägusid teeb meile. praegu tunnen tõsiselt puudust nendest pisiasjadest. nagu midagi oleks puudu koolist. - niisiis inglise keeles klassijuhataja tuli klassi vaikselt. küsis kas ta võib segada. süda tagus sees täiega. mõtlesin, et nüüd midagi halba juhtunud. õpetaja ütles, et Sirli ema helistas ja ütles, et Sirli tuli koomast välja ja temaga kõik korras. kõikidel tüdrukutel oli pill lahti jälle. see oli tõsiselt selline moment, mida ühegi teise vastu välja ei vahetaks. saada teada, et temaga on kõik korras ja ei peagi enam tema pärast nii palju kartma, on ülimalt hea. tegelikutl ma ei oleks arvanudki, et temast nii palju hoolin. aga siiski. Sirli on üks vägavägaväga suure südamega tüdruk ja ma arvan, et tema ei jääks ka ükskõikseks, kui tema hea sõbrannaga nii juhtuks. niiet ma kartsin väga sinu pärast pisike ja ma olen nii õnnelik, et sa hakkama said sellega! pidasid ilusti vastu ja tulid välja sellest. sa oled nii tohutult tugev ja tubli. me kõik hoolime väga sinust ja ootame kooli sind juba! :) ja ma arvan, et kui ma näen sind, jooksen kallistama ja nutan silmad peast endal. kui eile oli kõige nõmedam päev üldse, siis täna on kõige parem päev. nii peabki. I LOVE YOU, mu väike kiisukene!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar